Tuotenro:
81319
Victron DC/DC Laturi Orion-Tr Smart 12/12-30A (360W) eristetty
- Osaava henkilökunta
- 30 Päivän avokauppa
- Yli 50 vuoden kokemus
- Tuotetiedot
-
Orion-Tr Smart DC–DC-laturi on ammattimainen DC–DC-adaptiivinen kolmiportainen laturi, jossa on sisäänrakennettu Bluetooth. Teho: 30 A!
Suunniteltu käytettäväksi kaksoisakkujärjestelmissä ajoneuvoissa tai veneissä, joissa (älykäs) generaattori ja käynnistysakku lataavat palveluakkua. Laitetta voidaan valvoa ja ohjelmoida Bluetoothin kautta, ja sitä voidaan ohjata etäkäyttöisellä päälle/pois-kytkimellä. Laitteessa on moottori, joka käyttää tunnistusmekanismia.
Orion-Tr Smart -laturi toimii 12 V- tai 24 V -järjestelmissä ja sopii sekä lyijyakuille että litiumakuille. Saatavilla on malleja jopa 400 W tehoon asti, ja useita yksiköitä voidaan kytkeä rinnan tehon lisäämiseksi.
Soveltuu korkeisiin lämpötiloihin jopa 55 °C, kun nimellistehoä käytetään enintään 40 °C:ssa.
Tulojännite: 12 V
Lähtöjännite: 12 V
Akkukäyttöjännite: 10–17 V - Piirteet
- Asiakasarviot
-
- Frågor och svar
- Tuotteesta
-
Victron Energy – Älykäs ja luotettava virransyöttö retkeilyyn. Victron Energy on markkinajohtaja akkulatauksessa, energianhallinnassa ja aurinkosähköratkaisuissa – täydellinen matkailuautoihin, asuntovaunuihin ja veneisiin. Tuotteilla kuten SmartShunt, Blue Smart-laturi ja SmartSolar MPPT-säädin Victron takaa tehokkaan ja luotettavan virran.
- GPSR
- Osaava henkilökunta
- 30 Päivän avokauppa
- Yli 50 vuoden kokemus
